مقاومت سقف متحرک در برابر برف و باران و سرقت

امنیت سقف متحرک

بسیاری از مشتریان در هنگام خرید سقف متحرک نگرانی‌های از قبیل امنیت این سقف‌ها و ضد سرقت بودن آن دارند. سقف‌های متحرک پلی‌کربنات و شیشه‌ای ژانوس سازه در هنگام بسته بودن مانع از ورود هرگونه شی خارجی به داخل منزل، پاسیو یا حیاط خلوت می‌شوند. این سیستم‌ها غیرقابل نفوذ بوده و به راحتی نیز نمی شکنند یا سوراخ نمی‌شوند تا بتوان از آن‌ها عبور کرد.

شیشه‌های مورد استفاده در سقف‌های متحرک شیشه‌ای شرکت سورن سازه متحرک (ژانوس)، از نوع دولایه سکوریت لمینت نشکن می‌باشد. این شیشه‌ها از یک لایه شیشه سکوریت و یک لایه شیشه نیمه سکوریت تشکیل شده‌اند که توسط یک تلق در وسط به هم چسبیده‌اند.

 مقاومت این شیشه در برابر بارهای معمول و وزن انسان بسیار بالا است و دچار شکنندگی نمی‌شود. نکته مهم دیگر این شیشه این است که اگر در صورت وارد شدن ضربه بسیار شدید بشکند، تنها تکه‌تکه شده و تکه‌های ریز شیشه از سقف بر روی سر افراد نمی‌ریزد بلکه در همان جای خود باقی می‌ماند.

سقف های متحرک پلی کربنات نیز با رویه پلی کربنات دو جداره یا لانه زنبوری مقاومت بسیار خوبی در مقابل شکستن و بریده شدن دارند ولی نفوذ ناپذیر نیستند در صورت بردین با اجسام بسیار تیز و مقاوم امکان آسیب رساندن وجود داشته ولی ساختاری مقاوم دارند.

مقاومت سقف متحرک در مقابل برف و باران

تمامی سقف های متحرک تولید شده توسط ژانوس سازه کاملا مقاوم و نفوذ ناپذیر در مقابل برف و باران و حتی هوا بوده که نوع سقف متحرک بر حسب رویه های شیشه ای یا پلی کربنات یا پارچه ای اندکی تفاوت وجود داشته و در مورد سقف پارچه ای متحرک نیاز به گرماتاب برای مقاومت در مقابل برف سنگین بوده و هوا بند بودن مشروط به بهره گیری از دیواره های مناسب و عایق بوده. تمامی این عوامل موجب شده که فضای زیر سقف های متحرک ژانوس کاملا کارا برای هرگونه کاربری باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 15 =