قیمت سقف متحرک برقی

سقف متحرک برقی سازه ای زیبا و لوکس برای انواع فضاها بوده که قیمت آن بسته به نوع سقف برقی متفاوت خواهد بود که در ادامه به انواع و محدوده قیمت سقف های متحرک برقی خواهیم پرداخت.

قیمت سقف متحرک برقی شیشه ای:

لوکس ترین، ایمن ترین و بهترین نوع سقف متحرک برقی بوده که با توجه به استفاده از شیشه لمینت سکوریت دوجداره مرغوب علاوه بر زیبایی ظاهری محیطی آب بند و هوا بند برای شما ایجاد کرده که امکان استفاده در هرگونه شرایط آب و هوایی را فراهم می‌آورد و قیمت آن بر حسب متراژ و نوع شیشه درخواستی متفاوت بوده که برای استعلام قیمت میتوانید در این صفحه درخواست خود را ثبت کنید.

قیمت سقف متحرک برقی پلی کربنات:

نمونه اقتصادی سقف متحرک شیشه ای بوده که بسیاری از ویژگی‌های آن را داشته ولی از نظر ایمنی و طول عمر کمی ضعیف تر میباشد و قیمت آن با توجه به تنوع زیاد رویه میتواند تغییر کند البته ژانوس از فریم های اختصاصی و رویه های درجه یک بهره میگیرد.

قیمت سقف متحرک برقی پارچه ای:

این نوع از سقف در صورت بالا بودن متراژ گزینه ای مقرون به صرفه بوده که از دو مدل ذکر شده بالا ارزان تر بوده ولی هوابند کامل نیست و در مقابل شرایط خاص آب و هوایی همچون برف سنگین و طوفان مقاوم نیست. این مدل گزینه انتخابی بسیاری از رستوران ها و کافی شاپ‌ها میباشد که برای متراژهای بالا بسیار مقرون بصرفه بوده و اقتصادی میباشد. برای محاسبه قیمت میتوانید از طریق لینک زیر درخواست ثبت کنید تا متخصصان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و قیمت را اعلام کنند.

ژانوس سازه عضو پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و پیشرو در تولید سازه های متحرک ساختمانی در ایران.

Open chat