سقف کشویی حیاط خلوت یا پاسیو

سقف کشویی حیاط خلوت یا پاسیو موجب شده تا فضای شما در تمام فصول و شرایط آب و هوایی قابل استفاده میگردد و براحتی امکان بهره گیری هرچه بیشتر از فضا فراهم خواهد شد و در هنگام مناسب بودن هوا در صورتی که مدل سقف متحرک برقی را انتخاب کرده باشید به سادگی با ریموت کنترل سقف باز و بسته خواهد شد.

سقف متحرک برقی یا دستی:

سقف متحرک کشویی در دو نوع برقی و دستی تولید شده که با توجه به امکان دسترسی دشوار به سقف برای باز و بسته کردن پیشنهاد ما سقف کشویی برقی بوده که علاوه بر مدرن بودن آسودگی را برای شما فراهم خواهد آورد.

سقف شیشه یا پلی کربنات شفاف یا رنگی

 سقف کشویی شیشه ای بهترین گزینه برای سقف کشویی حیاط خلوت یا پاسیو بوده که بالاترین سطح مقاومت را داشته و دید به بالا را نمیپوشاند. از طرفی سقف کشویی پلی کربنات سازه سبکتر بوده و دید را پوشانده ولی نور را عبور میدهد تا روشنایی طبیعی حفظ شود، البته مدل های شفاف پلی کربنات نیز موجود است.

سقف جمع شو پارچه ای:

سقف جمع شونده پارچه ای آخرین گزینه بوده که نور و دید را کاملا گرفته و در برابر برف و باران شده مقاومت زیادی نداشته و در متراژهای پایین از نظر قیمت نیز مقرون به صرفه نیست.

قیمت سقف کشویی بسته به نوع سقف متحرک انتخابی متفاوت بوده و در صورتی که مایل به انجام هرکدام از این نوع سقف ها میباشید همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.