سقف متحرک مجموعه ورزشی

سقف متحرک برای مجموعه ورزشی موجب شده تا بهره گیری از اینگونه فضاها دوچندان شده و زیبایی همراه با کارایی منحصر به فردی ایجاد خواهد کرد. ژانوس به عنوان بزرگترین تولیدکننده سازه‌های متحرک ساختمانی در ایران مفتخر است که سه نوع سقف متحرک برقی را برای مجموعه های ورزشی طراحی و اجرا می‌کند. سقف‌های متحرک ژانوس ارائه شده عبارتند از سقف متحرک شیشه‌ای، سقف متحرک پلی کربنات و سقف متحرک پارچه ای که هریک دارای ویژگی‌ها و مزایای خاص خود بوده. در ادامه در مورد هریک از انواع این سقف‌ها توضیحات و اطلاعات بیشتری ذکر شده علاوه بر این با کلیک روی هر عنوان میتوانید به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

سقف متحرک شیشه ای

یکی از مدرن ترین انواع سقف متحرک اتوماتیک  بوده که علاوه بر زیبایی ظاهری فراوان متناسب با هر شرایط آب و هوایی بوده و انتخابی لوکس برای استخر و بخش های مختلف مجموعه ورزشی می باشد.

سقف متحرک پلی کربنات

نوع دیگری از سقف متحرک برقی  بوده و در واقع مدل اقتصادی سقف متحرک شیشه ای می باشد که می تواند بسیاری از ویژگی های سقف اتوماتیک شیشه ای را داشته باشد و با هزینه کمتری اجرا شود این نوع سقف با کنترل نور ورودی و از طرفی روشنایی طبیعی در هنگام بسته بودن انتخابی ایده آل برای سالن های مختلف مجموعه ورزشی میباشد.

سقف متحرک پارچه ای

آخرین مدل سقف متحرک، سقف متحرک پارچه ای بوده که گزینه ای ایده آل برای سرپوشیده کردن موقت فضای باز بوده و زیبایی خاصی به محوطه مکانی چون سالن تنیس بوده که به راحتی در مواقع نیاز باز و بسته شده.

ژانوس طراح و تولید کنند انواع سقف جمع شونده برقی با طراحی اختصاصی برای هرگونه فضایی همچون استخر، حیاط ، پاسیو، رستوران

تولید کننده انواع دریچه برقی ، درب اتوماتیک ، بالابر و آسانسور

 • شماره تماس:

  02144069176

 • همراه:

  09121274991

 • نشانی دفتر تهران:

  اتوبان ستاری شمال ورودی کاشانی

 • نشانی دفتر سمنان:

  بلوار استاندارد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ساختمان شهید دکتر شهریاری

Open chat
Powered by