سقف متحرک – سقف برقی – سقف جمع شو

سقف متحرک برقی سازه ای زیبا و مدرن که دانش ساخت آن چند سالی است که به ایران منتقل شده و به عنوان سقف جمع شو در هر مکانی قابل پیاده سازی است. سقف متحرک در انواع مختلفی همچون شیشه ای پلی کربنات و پارچه ای تولید شده که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارد که در ادامه به شرح هرکدام خواهیم پرداخت.

سقف متحرک شیشه ای:

سقف متحرک برقی شیشه ای لوکس ترین نوع سقف جمع شو برقی بوده که دارای ویژگی های برجسته ای می‏ باشد. از این ویژگی‏‏‏ ها می توان به عمر نامحدود سقف، بهره گیری از نور و دید به فضای باز، استحکام در برابر هر شرایط آب و هوایی و ایزوله کردن محیط در برابر باران، برف، سرما و گرما اشاره کرد. شرکت ژانوس سازه اولین تولید کننده سقف متحرک شیشه ای در ایران بوده و خدمات خود را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

سقف برقی شیشه ای

سقف متحرک پلی کربنات:

سقف متحرک برقی پلی کربنات که بسیاری از ویژگی های سقف شیشه ای برقی را دارا بوده ولی شفاف نیست و میزان شفافیت قابل تنظیم بوده و ایده آل ترین گزینه به عنوان سقف متحرک پاسیو است و ارزان تر از سقف شیشه ای می باشد و سازه سبکتر خواهد بود ولی از طرفی ضریب امنیت آن کمتر است.

سقف متحرک پلی کربنات

سقف متحرک پارچه ای:

سقف پارچه ای برقی قدیمی ترین نوع سقف متحرک بوده که بیشتر نقش سایه بان را در فضای باز داشته و مزایای سقف برقی شیشه ای را نداشته و هوابند نیست و در دسته سازه های ساختمانی لوکس قرار نمی گیرد.

سقف برقی پارچه ای

نمونه کارها

دریچه دسترسی سنگی
سقف متحرک پارچه ای هتل سیمرغ
سقف متحرک پارچه ای
سقف متحرک پارچه ای پردیس
سقف متحرک شیشه ای شادآباد
سقف پاسیو مسکونی اقدسیه
سقف متحرک برقی اقدسیه
سایبان برقی شرکت بهین
سقف برقی پاسیو
دریچه برقی
سایبان برقی اتوماتیک
سقف متحرک پاسیو
سایبان برقی پارچه ای
سقف متحرک بالکن آبسرد
سقف متحرک

پروژه های در دست اجرا

اسکای لایت
دریچه بازویی زر افشان
اجرای آساسور پانورامیک

Open chat