سقف متحرک برقی حیاط

سقف متحرک بهترین گزینه برای سرپوشیده کردن فضاهایی همچون حیاط خلوت، حیاط ، پاسیو و استخر میباشد. ژانوس با تولید انواع سقف متحرک برقی انتخاب های متعددی پیش روی شما خواهد گذاشت. سقف متحرک پلی کربنات که از فریم آلومینیوم و رویه پلی کربنات 10 میل لانه زنبوری متشکل شده پیشنهاد ژانوس سازه به عنوان سقف متحرک حیاط بوده چون با کارایی بالا محیط را آب بند و هوابند کرده و در مقابل تمام شرایط آب و هوایی مقاوم است و از طرفی قیمت این نوع سقف برقی پایین و مقرون بصرفه میباشد.

البته لازم به ذکر است که لوکس ترین و مرغوب ترین سازه برای سقف برقی حیاط سقف متحرک شیشه ای بوده که با شیشه لمینت سکوریت اجرا شده و امنیت، کارایی و زیبایی را برای شما به ارمغان آورده. باید در نظر داشت سازه سقف برقی شیشه ای بدلیل سنگین بودن و بالا بودن قیمت متریال قیمتی دو تا سه برابر سقف برقی پلی کربنات دربر خواهد داشت.

سقف متحرک پارچه ای نیز گزینه دیگر برای حیاط بوده که باتوجه به نورگیر بودن فضا و این مسئله که سقف برقی پارچه ای نور طبیعی را میگیرد انتخاب ایده آلی نیست و این در حالی است که میزان آب بند و هوابند بودن این نوع سقف بسیار ضعیف تر از دو گونه قبل میباشد و از طرفی این سقف مقاومت کافی دربرابر بارش سنگین یا طوفان را نداشته و آسیب پذیر میباشد.

سقف متحرک پاسیو

ژانوس طراح و تولید کنند انواع سقف جمع شونده برقی با طراحی اختصاصی برای هرگونه فضایی همچون استخر، حیاط ، پاسیو، رستوران

تولید کننده انواع دریچه برقی ، درب اتوماتیک ، بالابر و آسانسور

 • شماره تماس:

  02144069176

 • همراه:

  09121274991

 • نشانی دفتر تهران:

  اتوبان ستاری شمال ورودی کاشانی

 • نشانی دفتر سمنان:

  بلوار استاندارد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ساختمان شهید دکتر شهریاری

Open chat