سقف متحرک برقی

سقف متحرک برقی یکی از سازه های جدیدی است که در معماری روز دنیا بکار گرفته میشود. این سیستم برحسب شرایط و نظر کارفرما میتواند در انواع و اشکال مختلف پیاده سازی شود. سقف های برقی متحرک بطور کلی در سه نوع تولید شده که هرکدام باتوجه به رویه خاص خود ویژگی منحصر بفردی را ارائه میدهند و از نظر قیمت متفاوت خواهد بود.

سقف متحرک برقی از نظر نوع رویه به سه دسته کلی تقسیم میشوند:

سقف متحرک شیشه ای اتوماتیک:

سقف متحرک برقی شیشه ای لوکس ترین و بهترین نوع سقف متحرک بوده که با رویه شیشه لمینت سکوریت دوجداره اجرا شده تا از نظر مقاومت و کارایی بهترین نتیجه را ارائه دهد و زیبایی را به همراه کارایی بالا برای شما به ارمغان آورد. طراحی منحصر بفرد برای هر پروژه و گران قیمت بودن متریال موجب شده تا قیمت سقف متحرک فوق بالاتر از سایر مدلها بوده و از طرفی با خاصیت آب بند و هوابند بودن کامل مدلی ایده آل از سقف برقی را برای هر گونه کاربرد از جمله رستوران و پاسیو و استخر و یا حیاط ایجاد کرده است.

سقف متحرک پلی کربنات:

سقف متحرک پلی کربنات انواع مختلفی داشته و در دو نوع برقی و دستی تولید میشود که انواع آن برای سقف متحرک استخر و سقف متحرک پاسیو متفاوت بوده و هردو مدلی کم هزینه تر برای سقف متحرک شیشه ای میباشند.

سقف متحرک پارچه ای:

سقف متحرک برقی پارچه ای ارزان ترین مدل از نظر قیمت بوده و مقاومت دو مدل سقف برقی ذکر شده را نداشته ولی گزینه ای مناسب متراژهای بالای رستوران و فضاهی مشابه بوده که نیاز به هوابند بودن کامل ندارد، سقف پارچه ای متحرک برای فضاهای کوچک چندان بصرفه نیست و توصیه نمیشود.

ژانوس طراح و تولید کنند انواع سقف جمع شونده برقی با طراحی اختصاصی برای هرگونه فضایی همچون استخر، حیاط ، پاسیو، رستوران

تولید کننده انواع دریچه برقی ، درب اتوماتیک ، بالابر و آسانسور

 • شماره تماس:

  02144069176

 • همراه:

  09121274991

 • نشانی دفتر تهران:

  اتوبان ستاری شمال ورودی کاشانی

 • نشانی دفتر سمنان:

  بلوار استاندارد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ساختمان شهید دکتر شهریاری

Open chat