سقف متحرک برای بالکن

بالکن و ایوان ساختمان از جمله فضاهایی است که بدلیل سرپوشیده نبودن بهره گیری از آن آسان نبوده به همین جهت استفاده از انواع سقف متحرک برای سرپوشیده کردن و محفوظ کردن در مقابل باران و آفتاب توصیه میشود. سقف متحرک بالکن در انواع مختلفی قابل پیاده سازی بوده که هرکدام ویژگی های خود را دارا میباشد.

سقف متحرک شیشه ای یا پلی کربنات برای بالکن:

این دو نوع سقف برقی متحرک بهترین گزینه ها برای سرپوشیده کردن بالکن بوده که با اضافه کردن دیواره محیطی محفوظ در مقابل تمامی شرایط آب و هوایی ایجاد کرده و حداکثر بهره وری از فضا را برای شما فراهم میکند. شیشه لوکسترین گزینه با هزینه بالا بوده و پلی کربنات گزینه اقتصادی با کارایی بسیار بالا میباشد.

سقف متحرک پارچه ای برای بالکن :

این نوع سقف متحرک که کاملا وارداتی بوده با پارچه مخصوص PVC تولید شده و بازدهی خوبی برای مکان هایی که بارندگی کم داشته و بازه زمانی بهره گیری از آن کوتاه بوده بوده مناسب است و این در حالی است که با پوشیده شدن فضا لامپ هایی برای روشنایی تعبیه شده که نور لازم را تامین خواهند کرد.

ژانوس سازه تولیدکننده انواع سقف متحرک برقی با بهره گیری از بهترین متریال و بالاترین کیفیت در تمامی نقاط ایران محصولات خود را اجرا میکند.