سقف متحرک استخر

سقف متحرک برقی استخر سازه ای مدرن و تمام اتوماتیک فضای استخر شما را به خوبی محفوظ کرد و امکان استفاده در هوای سرد را برای شما فراهم آورده. سقف برقی استخر در تابستان لذت استفاده از آفتاب و گرمایی تابستانی را در حالت باز برای شما فراهم کرده و از طرفی فضایی محفوظ از سرمای زمستان را برای شما فراهم می آورد. 

سقف متحرک شیشه ای و سقف متحرک پلی کربنات دو گزینه ایده آل برای سرپوشیده کردن استخر شما بوده و زیبایی دو چندان برای فضای استخر شما فراهم آورده. سقف متحرک شیشه ای استخر سازه ای سنگین و لوکس بوده که هزینه بالایی دارد و به دلیل شفافیت شیشه ممکن است مسائلی ایجاد کرده پیشنهاد ژانوس سازه برای سقف جمع شو استخر ، سقف متحرک پلی کربنات بوده که سازه را سبکتر کرده و در هزینه صرفه جویی می‏شود، از طرفی با انتخاب پلی کربنات مات دید استخر کاهش پیدا خواهد کرد.

قیمت سقف متحرک استخر:

انواع مختلف رویه به طور مستقیم روی قیمت سقف برقی استخر تاثیر داشته و شیشه دارای بالاترین قیمت و پلی کربنات مدلی اقتصادی میباشد که هزینه را کاهش خواهد داد.

سقف برقی استخر توسط متخصصین ژانوس سازه متناسب با فضای شما طراحی و اجرا شده و زیبایی و مدرنیته را همزمان برای شما به ارمغان می آورد. سقف متحرک استخر ژانوس سازه کاملا آب بند و هوا بند بوده و مانع از انتقال آب یا گرد و غبار به داخل محیط خواهد شد.

قیمت سقف جمع شونده استخر برحسب متریال و فضای اجرا متفاوت بوده، شما می‏توانید با تماس با شماره 02144069176 درخواست بازدید از فضا و ارائه پیش فاکتور بصورت رایگان بفرمایید.

Open chat