راه های سرپوشیده کردن پاسیو

برای سرپوشیده کردن پاسیو راه های متعددی دارد و به دلیل عمدتا مشاع بودن این فضا محدودیت هایی ایجاد میشود. بهترین راهکاری که هم از نظر زیبایی ظاهری و هم از بسیاری جهات دیگر دارای برتری بوده استفاده از سقف های متحرک است. سقف های متحرک یکی از مدرن ترین سازه های ساختمانی بوده که در انواع مختلف سقف متحرک شیشه ای،سقف متحرک پلی کربنات و سقف متحرک پارچه ای وجود داشته که هرکدام دارای مزایا و ویژگی های متفاوتی است. سقف متحرک شیشه ای بهترین گزینه برای پاسیو بوده چون هم پاسیو را به خوبی از گزند گرما و سرما محفوظ کرده و هم امکان بهره گیری از نور خوشید در طول روز و زیبایی ستارگان در زیر نور مهتاب را فراهم میکند. سقف متحرک شیشه ای دارای ریموت کنترل و بسیاری از امکانات دیگر بوده که می توانید با جستجو در سایر صفحات ما و یا در بین محصولات ما از اسلایدر مقابل ویژگی های آن را مشاهده کنید.

سقف متحرک پلی کربنات مشابه سقف متحرک شیشه ای بوده و از نظر هزینه اقتصادی تر می باشد ولی کیفیت و مقاومت سقف متحرک شیشه ای را نداشته.

سقف متحرک پارچه ای هم آخرین گزینه بوده ولی برای پاسیو پیشنهاد نمیشود و بیشتر برای فراهم کردن یک فضای موقت سرپوشیده در محیط باز کاربرد دارد.

سقف متحرک شیشه ای ژانوس
سقف-متحرک-پلی-کربنات
سقف متحرک پارچه ای ژانوس

ژانوس طراح و تولید کنند انواع سقف جمع شونده برقی با طراحی اختصاصی برای هرگونه فضایی همچون استخر، حیاط ، پاسیو، رستوران

تولید کننده انواع دریچه برقی ، درب اتوماتیک ، بالابر و آسانسور

 • شماره تماس:

  02144069176

 • همراه:

  09121274991

 • نشانی دفتر تهران:

  اتوبان ستاری شمال ورودی کاشانی

 • نشانی دفتر سمنان:

  بلوار استاندارد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ساختمان شهید دکتر شهریاری

Open chat