درباره ژانوس سازه

شرکت سورن سازه متحرک صاحب برند ژانوس سازه با تکیه بر دانش فنی چند ساله در زمینه سازه های متحرک ساختمانی فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده و از سال 1396 به صورت رسمی ثبت گرداند و هم اینک با تیم متخصص متشکل از مهندسین مکانیک، الکترونیک، عمران و معماری در زمینه طراحی و تولید و اجرای سازه های متحرک ساختمانی همچون انواع سقف متحرک اتوماتیک، انواع سایه بان های متحرک اتوماتیک، پنجره های اتوماتیک، انواع درب اتوماتیک، بالابر، انواع پارتیشن های متحرک و … مشغول به کار می باشد.

شرکت ژانوس سازه به عنوان شرکت دانش بنیان پیشرو در حوزه صنعت ساختمان، عضو پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و دارای نشان فناور می باشد.

این گروه مفتخر است که محصولات خود را به کمک دانش فنی متخصصان ایرانی و محصولات ساخت ایران با کیفیت قابل رقابت با نمونه مشابه محصولات خارجی به هم میهنان عزیز ارائه دهد.

ماموریت

استفاده از منابع ملی برای پیشبرد و توسعه تولیدات داخلی، ایجاد اشتغال، ایجاد ارزش افزوده روی ملک با بومی سازی تکنولوژی و ترکیب با هنر ایرانی مدرن

چشم انداز

تبدیل شدن به مرجع سازه های هوشمند و متحرک به صورت زنجیره ای در سراسر ایران با هدف ایجاد ارزش افزوده در سازه های ساختمانی. گسترش فعالیت و ساخت سازه های متحرک با قابلیت توسعه IOT و همگام سازی با تکنولوژی روز دنیا، اعطای نمایندگی رسمی و پوشش سراسری در کل ایران تا پایان سال چهارم و حضور در بازار منطقه ای از سال پنجم.

Open chat