اجرای سقف متحرک

سقف متحرک جدیدترین نوع سازه برای بهره گیری هرچه بیشتر از نور طبیعی و تهویه بهینه هوا بوده که در انواع مختلفی اجرا میشود. اجرای سقف متحرک باید توسط تیم تخصصی مهندسی صورت گرفته تا سازه کاملا آب بند شده و در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت داشته باشد. باید در نظر داشت که نوع سقف جمع شو برقی متناسب با کاربرد و نوع فضا بوده و هر سازه مختص به نوع خاصی فضا میباشد.

ژانوس سازه به عنوان شرکت پیشتاز در عرصه تولید و اجرای سقف متحرک سه نوع سقف جمع شو را به مشتریان محترم عرضه کرده که عبارتند از سقف متحرک شیشه ای، سقف متحرک پلی کربنات و سقف متحرک پارچه ای که هر کدام متناسب با نوعی فضا بوده. سقف متحرک شیشه ای بهترین نوع سقف جمع شو بوده که برای تمامی استفاده ها قابل بهره گیری بوده و از نظر قیمت گرانترین نوع میباشد. سقف متحرک پلی کربنات مدل اقتصادی سقف متحرک شیشه ای بوده که در برابر برف و باران و تمامی شرایط آب و هوایی مقاومت خوبی داشته و از نظر قیمت ایده آل میباشد و قابل بهره گیری برای استخرها ، گلخانه ها و حتی رستوران ها میباشد. سقف متحرک پارچه ای برای فضاهایی همچون رستوران و کافی شاپ متناسب بوده که در بیشتر مواقع جمع بوده و در هنگام برفی سنگین نیز از زیر گرم بوده یا جمع شود. قیمت سقف برقی پارچه ای تقریبا برابر سقف متحرک پلی کربنات میباشد.

برای راهنمایی به انتخاب بهترین نوع سقف متحرک برای اجرا در فضای شما میتوانید با شماره‌های ما تماس حاصل کرده تا متخصصین ژانوس سازه بهترین راهکار را برای فضای شما ارائه دهند.